Prodej nemovitosti v Praze

JAK PRODAT NEMOVITOST V PRAZE?

Prodej nemovitostí vždy souvisí s dlouhým papírováním a vyřizováním. Majitelům domů, či bytů to tak působí celou řadu nepříjemných komplikací. Svěřte se do našich rukou a nechte veškerou nepříjemnou práci na nás.
Prodej nemovitosti pro Vás už nemusí být déle nepříjemnou povinností, pokud víte, na koho se obrátit. Budeme s Vámi od začátku, až po úspěšné dokončení obchodního styku. Jsme tu od toho, abychom Vám usnadnili celý proces prodeje nemovitosti.
OD TRŽNÍHO OCENĚNÍ AŽ PO PŘEDÁNÍ KLÍČŮ NOVÝM MAJITELŮM

1 Tržní ocenění zdarma
Za nacenění Vaší nemovitosti nemusíte nic platit.
2 Nafocení nemovitosti
Zajištění kompletní fotodokumentace nemovitosti.
3 Anglický i český překlad
Zpracování prezentace nemovitosti vždy v anglickém i českém jazyce.
4 Víme komu nemovitost nabídnout
Účelný marketing zaměřený přímo na cílové skupiny.
5 Vyjednáme nejlepší podmínky
Komunikace s potenciálními zájemci o koupi a vyjednávání podmínek.
6 Zajištění prohlídek
Organizace a provádění prohlídek.
7 Papírování nechte na nás
Příprava smluvní dokumentace v českém i anglickém jazyce (pomoc při zajištění průkazu energetické náročnosti nemovitosti, rezervační smlouva, budoucí kupní smlouva, kupní smlouva, návrh na v klad do katastru nemovitostí, pomoc při zajištění úschovy peněz nebo listin, pomoc při zajištění znaleckého posudku k dani z převodu nemovitosti, pomoc při zajištění hypotéky, vypracování předávacího protokolu, zajištění převodu energií na nového majitele, atd.)
8 Úspěšně dokončíme obchodní styk
Od zajištění podpisu smluvní dokumentace, podání smluv na katastrální úřad až po následné předání nemovitosti kupujícímu.